До уваги водіїв: діє заборона руху на відтинку дороги Львів-Самбір-Ужгород

У зв’язку з початком проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород на ділянці км 16+000 – км 17+000, с. Ставчани рух автомобільного транспорту на даній ділянці заборонений. На ділянці км 17+ 064, що у с. Ставчани, проводяться роботи з влаштування залізобетонної труби.

Служба автомобільних доріг у Львівській області доводить до відома громадян та гостей Львівщини, що об’їзд пасажирського, автомобільного транспорту, екстрених служб буде здійснюватися за маршрутами: а/д С 141208 Пустомити-Оброшине – комунальні дороги с. Ставчани – виїзд на а/д Н-13 Львів-Самбір-Ужгород та в зворотному напрямку.

Варто зазначити, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області розпочато ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород  на ділянці км 10+200 – км 72+757 від м. Львова до м. Самбора.

Планується, що роботи тут триватимуть  до 1 вересня 2017 року.

Служба автомобільних доріг у Львівській області перепрошує за тимчасові незручності.

Із тимчасовою схемою організації дорожнього руху можна ознайомитися – тут.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*