До уваги власників касових апаратів !

скачанные файлы (1)Турківське відділення Самбірської ОДПІ нагадує суб’єктам господарювання про виведення з експлуатації  до 1 січня 2016 року реєстраторів  розрахункових операцій, які  створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді.

Суб’єкти господарської діяльності, які  використовують зареєстровані та введені в експлуатацію до 1 січня 2015 року електронні контрольно-касові апарати, та подають  до фіскальних органів тільки інформацію  про обсяг розрахункових  операцій (Z-звіти), був встановлений перехідний період  тривалістю 1 рік для доопрацювання  або заміни  існуючої  касової техніки  на таку, яка забезпечує подання по електронних каналах зв’язку  електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Тому звертаємо увагу  суб’єктів господарювання, які використовують такі РРО, на необхідність виведення їх з експлуатації, та застосовувати в своїй діяльності моделі що створюють контрольну стрічку в електронній формі.

З 01.01.2016р. відповідно до п. 5 ст. 17 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено відповідальність у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — у разі якщо контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій, або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформація про які міститься на контрольній стрічці, створеній в електронній формі.

                                                                                        

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*