До уваги керівників бізнесу, які перетинають державний кордон

do-uvagi-gromadjan-jaki-peretinajut-ukrajinsko_43810За підсумками засідання «круглого столу» з обговорення проблемних питань розвитку підприємництва у Львівській області від 14 листопада 2013 року з питання розробки системи пришвидшеного перетину кордону керівниками бізнесу, які виїжджають на ділові зустрічі та конференції, департамент економічного розвитку, торгівлі  та промисловості інформує:

1. Відповідно до п.2 ст.23 Закону України «Про прикордонний контроль», особам з дипломатичними, офіційними або службовими паспортами, виданими іноземними державами, визнаними Україною, а також особами, які виконують свої обов’язки згідно з повноваженнями, наданими міжнародними міжурядовими організаціями, що підтверджується відповідними документами, може надаватися пріоритет перед іншими особами під час здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний контроль.

2. В пунктах пропуску української Сторони введено «зелений коридор» з метою спрощеного оформлення осіб та транспортних засобів, що перетинають державний кордон без товарів, які підлягають митному декларуванню.

3. З метою здійснення пріоритетного оформлення осіб, у всіх пунктах пропуску для автомобільного сполучення – реалізовано можливість надання, безпосередньо на електронні адреси пунктів пропуску Львівського та Мостиського прикордонного загону, завчасної інформації та списків туристичних груп з відповідними даними.

4. Львівська митниця Міндоходів з метою забезпечення швидкого та комфортного перетину державного кордону пропонує використовувати проект e-booking, тобто систему попереднього оповіщення митних та прикордонних органів про намір перетину державного кордону, а також використання смуг руху «зеленого коридору», та при потребі, смуг руху для переміщення представників дипломатичних установ, що дозволить інфраструктурно забезпечити безперешкодний та комфортний перетин державного кордону.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*