До уваги громадян – мешканців багатоквартирних будинків

Мешканці багатоквартирного будинку, створивши об’єднання співвласників багатоквартирного будинку повинні знати, що ОСББ – це юридична особа, створена власниками для сприяння використанню власного майна та управління, утримання і використання неподільного та загального майна (ст.1 Закону України від 29.11.2001 N2866-III «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»).

Згідно з чинними нормами Податкового кодексу України до неприбуткових організацій, що не є платниками податку на прибуток, можуть бути віднесені, зокрема, і ОСББ при дотриманні вимог, визначених пп.133.4.1,  пп.133.4.2 ст. 133 Податкового кодексу України.

Зокрема, для статусу неприбуткових ОСББ обов’язковою умовою є використання своїх доходів виключно для фінансування видатків на своє утримання, реалізації мети та напрямів діяльності, визначених установчими документами. Крім того, ОСББ заборонено здійснювати розподіл доходу серед засновників, працівників, членів органів управління та інших пов’язаних з ними особами.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*