До уваги громадськості! Результати конкурсу до складу комісії з відбору держслужбовців

У вівторок, 6 вересня, у Львівській ОДА розглянули кандидатури представників громадських об’єднань – претендентів до складу конкурсної комісії, котра обиратиме кандидатів на посади державної служби категорій “Б” та “В”. На те, щоб опинитись серед членів згаданої комісії, претендували чотири громадські організації: “Еліта Держави”, “Народний Контроль Дрогобиччини”, “Розвиток Громади” та “Громадська Палата України”.

Як інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ОДА, під час засідання, за участю громадських активістів та працівників облдержадміністрації, було опрацьовано повноту та відповідність поданих документів. Проте за результатами детального розгляду до участі у конкурсі не допущено жодного представника громадських об’єднань як таких, що не відповідали вказаним вимогам.

Зазначимо, що серед вимог:

1) наявність державної реєстрації громадського об’єднання не пізніше ніж за 12 місяців до дня оприлюднення повідомлення про проведення відбору представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій;

2) наявність статусу юридичної особи;

3) провадження статутної діяльності, пов’язаної зі сферою розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов’язана із діяльністю облдержадміністрації) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування за період не менш як 12 місяців до дня подання заяви.

Нагадаємо, що 29 липня Львівська ОДА оголосила відбір представників громадських об`єднань до складу конкурсних комісій, котрі обиратимуть претендентів на посади державної служби категорій “Б” та “В”. Відповідно до Порядку обрання, представники громадських об’єднань мали можливість упродовж тридцяти днів подати свої пропозиції та повний перелік необхідних документів. Бажання долучитись до роботи комісії виявили лише чотири громадські організації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*