До Стратегії розвитку Львівщини за напрямком розвиток громадянського суспільства подали на розгляд 11 заявок

31 липня у приміщенні Молодіжного центру розглянули проектні ідеї до Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області за напрямком розвиток громадянського суспільства.

Загалом від департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА подали 5 заявок. Це – “Розвиток громадянського суспільства”, “Підтримка та розвиток молоді Львівщини”, обласний проект “Інформування громади Львівської області”, обласний проект “Книжковий дворик мандрує Україною”, а також відзначення пам’ятних дат та пам’ятних місць українського державотворення ХХ століття.

Також 6 заявок подали представники громадськості.

Зазначимо, що за результатами відбору у відповідних робочих групах кращі проектні ідеї увійдуть до Плану заходів з реалізації Стратегії, адже цей документ є основою для розробки програмних документів області та проектів регіонального розвитку з метою їх подальшого фінансування за рахунок бюджетних та позабюджетних джерел.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*