До роковин Чорнобиля

images Відзначаючи 30 – річчя Чорнобильської катастрофи  – бібліотеки Турківщини всіма форматами і методами бібліотечної роботи, надаватимуть як найповнішу інформацію про події Чорнобиля, причини і масштаби аварії, про героїзм людей під час ліквідації наслідків.

З метою належного вшанування цієї події в бібліотеках організовані книжкові виставки «Чорнобиль: події та уроки», «Чорнобиль біль України» «Чорнобиль – трагедія століття» та інші. Година – спомин  «Чорнобиль не має   минулого часу» та огляди літератури «Гіркий присмак полину», « Попіл Чорнобиль в наших серцях» відбулись в багатьох бібліотеках філіях.

Відео та онлайн перегляди під назвами «Чорнобиль зона відчуження», «Той тривожний квітень 86 – го», «Чорнобильська скорбота пам’яті людської» продемонстрували бібліотеки в яких  є інтернет ресурси, а саме ЦРБ, ЦДБ, філії смт. Бориня, В. Висоцьке.

Бібліотеки системи і надалі проводитимуть відповідну роботу з цієї тематики, щоб ця страшна біда ніколи не повторилась, бо прийдешні покоління мусять знати і пам’ятати про найжахливішу катастрофу людства, і винести з неї уроки відповідальності за своє майбутнє , адже Чорнобильська катастрофа незрима й невідчутна, здатна діяти протягом тисячоліть.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*