До “Молодії гвардії” на відпочинок поїхало 47 дітей зі Львівщини

Днями 47 дітей пільгових категорій вирушили на оздоровлення та відпочинок до Українського дитячого центру “Молода гвардія” на ІI тематичну зміну “Скарби моєї нації”.

“Першочергово надаються путівки дітям-сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, інвалідам, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей та тим, які перебувають на диспансерному обліку”, – зазначив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

Під час тематичної зміни продовжується навчальний процес у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів “Молода гвардія”. Школа працює за оригінальним навчальним планом, що складається на основі розроблених МОН України базових навчальних планів, враховуючи специфіку сезонної школи.

Для дозвілля дітей в таборі діють творчі майстерні. Протягом зміни проводяться різноманітні спортивні естафети, заходи, спрямовані на фізичний розвиток дитини, спортивне орієнтування на місцевості. Дітей залучають до командних ігор та конкурсів, проводяться розважальні дискотеки, конкурси юних талантів.

В дитячому центрі діти перебуватимуть 21 день.

З початку року на оздоровлення та відпочинок скеровано до УДЦ “Молода гвардія” 88 дітей пільгових категорій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*