До Міжнародного Дня Сонця стартує конкурс дитячих малюнків

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс малюнків та графічної анімації та тему: «Сонце – енергія майбутнього», який відбуватиметься з 1 до 25 квітня.

Юні художники змагатимуться у чотирьох категоріях: конкурс малюнків для дітей молодшого шкільного віку 6 – 10 років, конкурс для дітей середнього віку 11- 15 років, старшого віку 16-17 років та конкурс графічної анімації.

Роботи на конкурс можна подавати в електронному вигляді на скриньку  – sunday@ukr.net або у паперовому вигляді поштою – Департамент паливно-енергетичного комплексу  та енергозбереження ЛОДА, вул. Винниченка, 18, м. Львів, 79008 (з позначкою – конкурс «Сонце – енергія майбутнього»).

Переможців оголосять –  28 квітня, нагородять призерів – 3 травня.

Нагадаємо, що 3 травня відзначають Міжнародний День Сонця, метою якого є привернути увагу до використання сонячної енергії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*