До місцевого бюджету Турківщини направлено майже 22,7 млн грн. податків і зборів

Про це повідомила заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ головного управління ДФС у Львівській області Марія Павлович під час нещодавньої зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу регіону.

Як повідомила заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ протягом січня – травня 2017 року до місцевого бюджету Турківщини платниками сплачено 22,7млн. гривень податків та зборів. Додатково до місцевого бюджету надійшло 6,8 млн гривень.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб. За січень-травень 2017 року сплачено 16,2 млн грн цього податку, що на 6,1 млн. грн. більше ніж в порівнянні з минулим роком.

Спрощенці направили до місцевого бюджету понад 2,4 млн грн єдиного податку, що на 1,4 млн гривень більше ніж в 2016 році. Надходження плати за землю склали 4,4 млн грн, акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів 0,9 млн. грн.

Крім питань, які стосуються культури сплати податків і зборів платниками Турківського відділення Самбірської ОДПІ мова йшла про зміни до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, з 19.05.2017 набрав чинності наказ Мінфіну України. Зміни, зокрема, передбачено, що у разі повернення надміру сплачених податкових зобов’язань з ПДВ, зарахованих до бюджету з рахунку платника податку в СЕА ПДВ у порядку, визначеному п.200.5 ст.200. Також говорили про правильність застосування ставки та кодифікації водних об’єктів, податку на майно, електронні сервіси ДФС України тощо.

Окремо Марія Павлович звернула увагу присутніх роботодавців на питанні дотримання трудового законодавства при оформленні найманих працівників на роботу та додав, що виплата заробітної плати у “конвертах” – залишається тягарем сучасності, який несе за собою багато негараздів, як країні так і кожному з нас. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Він наголосив, що одним із завдань фіскальної служби є легалізація зайнятості населення, законне оформлення трудових відносин, боротьба з виплатою заробітної плати в “конвертах”, яку ми будемо продовжувати і надалі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*