До Мінфіну подали матеріали, які дозволять збільшити ресурс місцевих бюджетів у 2021 році

У рамках бюджетного процесу 2021 року департамент фінансів Львівської ОДА організував підготовку і погодження довідок коригування фактичних надходжень податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток підприємств у 2019 році у зв’язку із зміною місця сплати податків окремими платниками.

Від цього залежать обсяги дотацій нашим бюджетам у наступному році. Відповідні матеріали було зібрано від фінансових органів області і сьогодні комплект довідок надіслано Міністерству фінансів України.

«Врахування згаданих довідок при обрахунку трансфертів на плановий рік дозволить збільшити фінансовий ресурс місцевих бюджетів Львівщини на суму близько 3 млн грн. Точні дані будуть відомі після отримання від Мінфіну перших вихідних базових показників з формування бюджетів на 2021 рік», – розповів директор департаменту фінансів Олег Демків.

Загалом для області в розрізі окремих територій обсяги цілком суттєві.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*