До Львова завітали діти учасників АТО із Дніпра

У неділю, 18 вересня, в рамках акції “Улюблена країна” від соціального мегапроекту для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні “Мій тато захищає Україну” до Львова завітали діти захисників із Дніпропетровщини. Про це повідомили організатори акції.

Під час екскурсії містом гості із Дніпра вибрались на верхівку львівської Ратуші, взяли участь у майстер-класі із приготування смачного куліша у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького в рамках Фестивалю вуличної їжі. Опісля на дітей учасників АТО чекала цікава екскурсія стадіоном “Арена Львів”, веселі розваги у Дитячому парку святкування днів народжень “Дитяча планета” та екскурсія по закутках величної Львівської опери, після якої – перегляд вистави “Наталка Полтавка”.

Варто зазначити, що акція відбулась за підтримка Львівської обласної державної адміністрації.

Нагадуємо, що у серпні цього року відбулася аналогічна поїздка сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні на Дніпропетровщину, де вже зовсім скоро діятиме Дніпропетровський осередок соціального мегапроекту “Мій тато захищає Україну”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*