До Львова на конференцію зібралися представники найбільших ІТ-компаній

Представники найбільших ІТ, інвестиційних та бізнес-компаній зібралися у Львові на “Lviv IT Jazz Conference”. Подія відбувається упродовж 26 – 27 червня, аби об’єднати різних гравців динамічного ІТ-ринку та привнести позитивні зміни для регіону.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський передав учасникам конференції вітання від імені голови Львівської ОДА Олега Синютки та наголосив на значущості події.

“Те, що ми сьогодні тут зібралися, говорить про важливу роль інформаційних технологій у розвитку економіки, соціальній галузі і найважливіше – регіональному розвитку. Саме тому ми вважаємо, що необхідно розвивати інфраструктуру для розвитку ІТ. Ми поставили собі за мету забезпечити 100% шкіл області  високоякісним доступом до мережі Інтернет. Пропоную компаніям, які інвестують у найважливіший ресурс – кадри, започаткувати навчальні Інтернет-курси для дітей із сільських територій”, – зазначив Ростислав Замлинський.

Конференція складається із трьох потоків, присвячених різним аспектам ІТ-бізнесу. Учасники говорили про те, як держава може поліпшити ІТ-інфраструктуру і сприяти загальному розвитку ІТ. Другий потік об’єднав відомих експертів, які обговорили зміни, необхідні для росту бізнесу як-от інфраструктурні та освітні проекти. Основний акцент третього потоку – інвестиційні можливості та налагодження діалогу між інвесторами та ІТ-компаніями.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*