До Львова на Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів прибудуть спортсмени із 27 країн

Станом на четвер, 30 квітня, заявки на участь у чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів, що триватиме з 15 до 24 травня у Львові, надіслали 27 країн. Загальна кількість учасників заходу налічує 220 кращих боксерів континенту, 60 тренерів і 19 офіційних керівників делегацій.

Такі цифри озвучили сьогодні під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення чемпіонату Європи з боксу серед юніорів під головуванням керівника Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Проте, дотепер не отримано підтвердження про участь команди з Російської Федерації.

Учасниками змагань будуть юні боксери 1999 – 2000 років народження. Спортсмени змагатимуться у 13-ти вагових категоріях.

“Приймаючи цей чемпіонат, ми презентуємо не лише Львівщину, а й усю Україну”, – сказав Олег Синютка.

Під час змагань до місця проведення чемпіонату курсуватимуть шатл-баси.

Олег Синютка наголосив, що потрібно організувати відвідини змагань європейського масштабу для дітей учасників АТО та дітей-сиріт.

Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів – це наймасштабніші офіційні змагання, що відбудуться в Україні під егідою Європейської конфедерації. Змагання триватимуть на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України за адресою: м. Львів, вул. Клепарівська, 39а.

Програма змагань:

16 травня 2015 року, 15:00 – попередні поєдинки

17:00 – фіційне відкриття змагань

17-20 травня, 15:00 – попередні поєдинки

21 травня – день відпочинку, екскурсійна програма

22 травня, 15:00 – півфінали

23 травня, 15:00 – фінали

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*