До Дня Святого Миколая вихованці спеціальної школи-інтернату «Довіра» м. Львова отримали подарунки

6HXnqLmHKQs

Сьогодні у  спеціальній загальноосвітній  школі-інтернаті «Довіра» м. Львова  відбулися святкові заходи з нагоди Дня Святого Миколая.

До дітей на свято завітав і заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Андрій Мадзяновський, який привітав малечу з їхнім найулюбленішим днем у році.

«Сьогодні для всіх особливе свято, День Миколая-Чудотворця, якого здавна вважають покровителем дітей, тих, хто найбільше потребує любові та тепла. Святий Миколай часто заходить у гості не сам, його супроводжують добрі люди, які допомагають здійснити дитячі мрії, добрими справами переконати, що казка таки існує», – сказав у вітальному слові Андрій  Мадзяновський.

Він побажав вихованцям закладу  бути  слухняними, чуйними, милосердними, завжди любити своїх ближніх, а від імені голови Львівської ОДА подарував  телевізор та солодощі.

 

 

«Захист прав дитини – це пріоритетне завдання, яке  ставить Глава України перед представниками виконавчої влади, тому ми максимально прикладатимемо зусиль, аби наші діти мали найкомфортніші умови перебування у спеціальних  закладах та здобували якісну освіту», – зазначив А. Мадзяновський.

Довідка:

Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Довіра» – навчальний заклад, що забезпечує здобуття певного рівня освіти, професійної орієнтації та підготовки, проводить корекційно-розвивальну роботу з дітьми, які потребують корекції  фізичного та (або) розумового розвитку. Заклад створено у  1974 році. Цей  навчальний заклад – єдиний заклад такого типу в Західному регіоні України.

У школі навчається 223 учні (вік дітей – від 6-16 років) з різноманітними порушеннями розвитку. Зміст корекційної допомоги у школі визначається із врахуванням  рекомендацій психолого-медико-педагогічних консультацій.

З метою підвищення ефективності спортивно-оздоровчої роботи, соціалізації та інтеграції учнів, налагоджено співпрацю між школою та організаціями, які проводять спортивно-реабілітаційну роботу з особами із порушеннями психофізичного розвитку: дитячою юнацько-спортивною школою “Галичина”, організацією “Інваспорт”.

У вересні 2008 року на базі Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Довіра» розпочато проведення науково-педагогічного експерименту з надання комплексної допомоги дітям із аутизмом.

З 2013 року на базі Львівської спеціальної загальноосвітньої школи  інтернату «Довіра»  почав функціонувати психолого-медико-педагогічний  консультативний пункт.


 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*