До Дня Святого Миколая освітяни області підготували низку заходів

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації інформує, що у рамках святкування Дня святого Миколая на Львівщині відбудеться низка заходів для дітей.

Зокрема, 18 грудня у Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбудеться вечір «По країні з краю в край ходить Святий Миколай», а у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини – свято св. Миколая «Лісова казка» у виконанні фольклорної студії «Світлиця».

19 грудня на Львівщині пройде благодійна акція для дітей з інтернатів «Миколай про тебе не забуде»; у Львівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбуватиметься театральне дійство «Напередодні дня Святого Миколая»; у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини – Свято св. Миколая у Народному театрі «Погулянка».

Також 19-21 грудня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичина проходитиме дитячо-юнацький фестиваль «Різдвяні канікули».

Окрім цього, впродовж грудня у загальноосвітніх навчальних закладах області проводитимуться уроки християнської етики, присвячені Дню Святого Миколая.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*