До Дня психічного здоров’я на Львівщині організували мистецький захід

На території Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні відбувся концерт для пацієнтів та гостей за участю Академічного симфонічного оркестру «ІNSO-Львів».Захід був присвячений Всесвітньому дню психічного здоров’я.

Звучали твори  основоположника класичної музики Вольфганга Амадея Моцарта. Близько 500 пацієнтів лікарні були присутні на концерті.

«Сьогоднішній захід організований аби привернути увагу до цієї проблематики та використати арт-терапію з лікувальною метою. Сьогоднішнє проведення концерту це цілий лікувальний комплекс, який дасть позитивні результати в подальшому», – зазначив генеральний директор Львівської обласної психіатричної лікарні Богдан Чечотка.

Як повідомив генеральний директор, цьогорічним гаслом Всесвітнього дня здоров’я є  «Запобіжи суїциду!». Одним з ефективних методів боротьби з суїцидом якраз і є музикотерапія. Саме музика Моцарта має ту силу, яка допомагає людям і налаштовує на життя. Потрібно радіти життю, а не депресувати.

За статистикою ВООЗ, кожні 40 секунд є спроба суїциду, на жаль лише 1 випадок з 20-ти  можна відвернути.

Також в межах заходу відбулася виставка робіт пацієнтів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*