До Дня Незалежності України артисти Львівської національної опери представлять концерт української музики

Гала-концерти української музики до Дня Незалежності України відбудуться у Львівській національній опері 22 та 23 серпня 2020 року, початок о 18:00. У виконанні солістів та хору, у супроводі оркестру Львівської національної опери прозвучать мелодії рідні серцю, натхненні, що чарують мотивами з перших нот.

У програмі – обробки українських народних пісень, відомі солоспіви і твори українських композиторів, зокрема, пісні «Дивлюсь я на небо», «Два кольори», «Ніч яка місячна», фрагменти з опер «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка, «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського, відомі твори Мирослава Скорика тощо.

Також у програмі Гала-концерту прозвучить солоспів, який особливо любила виконувати Соломія Крушельницька – «Родимий краю» галицького композитора Віктора Матюка.

Ексклюзивно до Гала-концерту української музики в оформленні сцени будуть використані елементи декорацій до культової опери «Золотий обруч» Бориса Лятошинського, створених до прем’єри вистави у 1970 році видатним українським художником Євгеном Лисиком. Сценографічна спадщина Євгена Лисика, який працював у театрі в 1960-1990 рр. ХХ століття, віднесена до Золотого фонду театру.

Гала-концерт української музики до Дня Незалежності України проводиться в рамках циклу концертів «Львів Опера-Гала», що розпочинають 121-ий театральний сезон.

Солісти: Олеся Бубела (сопрано), Любов Качала (сопрано), Анастасія Корнутяк (сопрано), Дар’я Литовченко (сопрано), Мар’яна Мазур (сопрано), Анна Носова (сопрано), Людмила Осташ (сопрано), Тетяна Вахновська (мецо-сопрано), Василь Садовський (тенор), Роман Трохимук (тенор), Ігор Шевчук (тенор), Микола Корнутяк (баритон), Орест Сидір (баритон), Роман Страхов (баритон).

Хор та оркестр Львівської національної опери.

Диригенти – Іван Чередніченко, Юрій Бервецький, Ірина Стасишин, Мирон Юсипович.

Ведучі концерту – солісти Львівської національної опери Людмила Осташ і Петро Радейко.

Звертаємо Вашу увагу, що відвідування заходів можливе лише за умови дотримання протиепідемічних заходів, з якими Ви можете ознайомитися на сайті Львівської національної опери у розділі «Візит до театру».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*