До Дня молоді відбудеться всеукраїнський онлайн-марафон «Молодь на зв’язку»

У межах відзначення Дня молоді в Україні 28 червня відбудеться відкриття державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр». Про це інформує департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Серед пріоритетних напрямів діяльності центру – розвиток молодіжної інфраструктури, активізація участі молоді, розвиток її компетентностей та спроможності, національно-патріотичне виховання.

Окрім цього, Міністерство молоді та спорту запланувало онлайн-марафон «Молодь на зв’язку», під час якого презентують проєкт «Молодіжна політика в України: аналітика, політика, практика». Проєкт відповідає на питання, що таке молодіжна політика на різних рівнях, з чого вона складається, хто долучається до формування та реалізації молодіжної політики, які існують інструменти для роботи з молоддю.

Також під час марафону молодь презентує успішні практики з метою підвищення участі молодих людей у суспільному житті.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики запрошує молодь Львівщини долучитися до події.

Інформація щодо реєстрації та онлайн-трансляція відбудеться на сторінці департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського молодіжного центру.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*