До Дня молоді у Карпатах відбудеться велопробіг та сходження на гору Високий Верх

У понеділок, 20 червня, до Дня молоді у Карпатах відбудеться велопробіг та спільне сходження на гору Високий Верх. Про це повідомив начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Роман Теребенець.

“Це вже друге сходження у цьому сезоні, яке цього разу ми присвятили Дню молоді, – зазначив Роман Теребенець. – Цей одноденний похід на гору Високий Верх зокрема дасть змогу насолодитися красою Карпат та корисно й активно провести дозвілля. Підкорення цієї вершини доступне майже кожному туристу, оскільки не потребує особливої фізичної підготовки”.

Програма передбачає доїзд  електричкою до Славська, далі велопробіг до підніжжя гірського масиву Високий Верх та підняття на вершину. Саме сходження на гору триватиме близько півтори години. Після спуску та велопрогулянки передбачено обід у курені “Мохнач” села Волосянки. Повернення назад до Львова електричкою о 16:40 цього ж дня.

Охочі взяти участь у підйомі можуть попередньо зареєструватися за посиланням:http://goo.gl/forms/t6GP6DTvgJ3kPmzB3. Квитки за проїзд електричкою та обід оплачують учасники заходу.

Із детальною програмою можна ознайомитись тут.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*