До Дня Матері у театрі імені Марії Заньковецької відбулась урочиста академія

У неділю, 13 травня, у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбулась урочиста академія, присвячена Дню Матері.

У фойє театру школярі вручали матерям вітальні листівки, виготовлені власноруч.

Зі святом присутніх привітала керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.

«Прийміть найщиріші вітання із цим теплим, головним у житті кожної мами святом. Скільки б нам не було років, для мами ми завжди діти. Дякуємо нашим мамам за щоденні найщиріші молитви і недоспані ночі. Дякуємо матерям, які виховали і сьогодні допомагають вистояти нашим захисникам на Сході України, хлопцям, які тримають небо над нами та зберігають нашу віру. Низько вклоняємось мамам, які на цій страшній війні втратили своїх синів. Нехай Господь береже усіх нас і наших дітей. Бо нема більшого щасті для мами, як щастя її дитини», – наголосила Маріанна Вільшинська.

У програмі мистецької частини заходу – виступи Народного ансамблю пісні і танцю «Писанка», зразкового ансамблю танцю «Квіти України», зразкової музичної студії «Джерело» центру творчості дітей та юнацтва Галичини, заслуженого ансамблю танцю України «Юність», заслужений ансамбль танцю України «Юність», переможців обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі»: Володимира Глушка, вокального ансамблю «Берегиня», дуету Любов Боднар та Ірина Левицька.

Окрім того, студенти Львівського коледжу культури і мистецтв виконали літературно-музичну композицію «Доля» за творами Тараса Шевченка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*