До Днів Європи у дворику Львівської ОДА організують французький вечір

Шанувальників французької культури запрошують долучитися до відзначення днів Європи та відвідати концерт у супроводі музикантів “Під небом Парижу”. Триватиме святкування упродовж двох днів, з 28 до 29 травня, у подвір’ї Львівської обласної державної адміністрації ( вул. Винниченка, 18).

Про це повідомили в управлінні туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

“На сьогодні Франція – найпривабливіша країна для туристів, і ми прагнемо почерпнути цей досвід для нашої області, – зазначив начальник управління Роман Теребенець, – Відтак з нагоди Днів Європи, прагнемо відтворити привабливу атмосферу цієї країни на Львівщині. Зокрема, у ці дні дворик облдержадміністрації перетвориться на маленьку Францію, то ж запрошуємо гостей відвідати це яскраве свято. Також цей захід є чудовою нагодою показати, що ми шануємо культуру інших європейських країн”.

Концертна програма відомої співачки Дар`ї Ковтун “Під небом Парижу”, яку представлять глядачам, пропонує абсолютно новий формат і погляд на концерт просто неба: спеціальні декорації у французькому стилі та душевні французькі мелодії. Це все, а також зіркові гості, зокрема піаніст-віртуоз Євген Хмара і скрипаль, диригент державного естрадно-симфонічного оркестру Святослав Кондратьєв, допоможуть поринути в атмосферу Франції.

Всі охочі відчути справжній французький шарм можуть придбати запрошення за посиланнямhttps://gastroli.ua/events/darya-kovtun (28.05.2016) та https://gastroli.ua/events/darya-kovtun-lviv  (29.05.2016).

Зазначимо, що концерт організовують за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*