До дітей Турківського району завітав Святий Миколай

???????????????????????????????В районі проживає 73 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 42 дитини, які перебувають у складних життєвих обставинах. Саме для них виступили учасники Турківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, з уст яких прозвучали колядки та щедрівки.

В залі засідань під час свята зібралися депутат Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, голова районної ради Володимир Лозюк та дітки з батьками, прийомними батьками та батьками-вихователями. Діти отримали солодощі від депутатів обласної ради Михайла Дзюдзя та Михайла Ільницького.

???????????????????????????????Кожна дитина прошепотіла своє найзаповітніше бажання, й  воно обов’язково збудеться, адже вважається, що Святий Миколай – покровитель і заступник дітей.

Давайте разом з дітьми вірити у те, що усі їхні бажання Святий Миколай неодмінно виконає.

???????????????????????????????«Вітаємо вас, дорогі діти, з наступаючим святом! Миру вам, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи! Зростайте здоровими, добрими й щасливими на радість батькам і на благо нашій Батьківщині – Україні!» зазначив голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*