До 80-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

20 листопада заступник голови райдержадміністрації Оксана Манюх за участі начальника відділу культури і туризму Володимира Кузьмина, завідувача сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ігоря Кобиляка провела нараду щодо підготовки та проведення заходів, присвячених 80-й річниці пам’яті жертв Голодоморів. Під час наради  було узгоджено план заходів,   звернення до священнослужителів відслужити 23 листопада панахиди за жертвами Голодоморів та політичних репресій.

22 листопада в населених пунктах району відбудуться траурні мітинги-реквієми, тематичні вечори, інші траурні заходи.

 

Оксана Манюх наголосила, що слід Державні Прапори України слід приспустити з чорними стрічками на будинках та спорудах органів державної влади, підприємств, установ та організацій. О 16.00 годині відбудеться Всеукраїнська хвилина мовчання з ушанування пам’яті жертв Голодоморів. У цей час потрібно зупинити роботу в органах влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах (де це можливо), в установах та організаціях, рух громадського та приватного транспорту з поданням відповідних звукових сигналів. Відбудеться покладання квітів та пшеничних колосків. У населених пунктах району заплановано провести акцію – «Запали свічку».
За підсумками наради вирішили: о 16.00 год. відбудеться панахида біля скульптури Матері Божої. Від влади та громадськості відбудеться покладання квітів, колосків.  Кожен з нас у скорботі схилить голову перед мільйонами українців, замучених тяжкою голодною смертю. Ці сторінки історії є для нас застереженням, щоб ніколи не повторилися подібні злочини. Учасники реквієму покладуть засвічені лампадки і помоляться, щоб їхні душі у вічності мали світло і спасіння.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*