До 30 грудня композитори можуть взяти участь у конкурсі на здобуття премії Бориса Лятошинського

Міністерство культури та інформаційної політики України інформує про продовження до 30 грудня 2020 року терміну прийому пропозицій щодо претендентів на здобуття премії імені Бориса Лятошинського у 2021 році. 

Премія присуджується щороку у січні професійним композиторам за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості за окремий твір,
творчий доробок претендента у певному жанрі (симфонічний, хоровий, оперний, камерний тощо), творчі досягнення упродовж останніх п’яти років.  Учасники можуть брати участь у конкурсі лише в одному із напрямів.

“Ім’я Бориса Лятошинського є відомим не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Серед його учнів видатні композитори: Євген Станкович, Валентин Сильвестров. Його стиль – неповторний, а його музика вирізняється особливою правдивістю та яскравим національним колоритом. Премія імені Бориса Лятошинського одна з найпрестижніших українських нагород для композиторів. Свого часу цю премію було присуджено відомим львівським композиторам Богдані Фроляк, Юрію Ланюку, Любаві Сидоренко, Богдану Сегіну”, – зазначила заступниця директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Тетяна Плугатор.

Зазначимо, що щороку обирають лише одну Премію, а фінансова винагорода становить 20 тисяч гривень.

На здобуття Премії необхідно подати завершені музичні твори у жанрі академічного музичного мистецтва, які були написані та оприлюднені (виконані) упродовж останніх п’яти років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висунення на здобуття Премії (зазначити рік описання та оприлюднення).

На здобуття Премії не висуваються твори, які вже були відзначені Премією або іншими преміями, державними нагородами. Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносять творчі спілки, вищі навчальні заклади культури і мистецтва, театрально-видовищні заклади, мистецькі колективи.

На здобуття Премії до Міністерства подають:

  • клопотання про присудження Премії за зразком, наведеним у додатку до Положення;
  • письмова згода претендента на висування його музичного твору/концертної програми на здобуття Премії та згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • інформаційна довідка про претендента (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформація про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, місце роботи, наявність державних нагород, контактний номер телефону та адреса електронної пошти чи інший засіб зв’язку) за підписом керівника підприємства, установи, організації, які рекомендують претендента;
  • творча характеристика претендента за підписом керівника підприємства, установи, організації, що рекомендує претендента;
  • копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • копії документів про освіту;
  • партитура твору із зазначенням дати створення та оприлюднення;
  • аудіо-/відеозаписи твору, концертної програми;
  • ксерокопії публікацій/відгуків у засобах масової інформації на представлений твір, концертну програму та рецензії (за наявності).

Оригінали документів необхідно подати до 30 грудня 2020 року (включно) за адресою: вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601. Також необхідно заповнити форму заявки онлайн до 23:59:59 30 грудня 2020 року.

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подали після 30 грудня 2020 року, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

У разі усунення недоліків документи може бути подано до Міністерства повторно до 30 грудня 2020 року. Контактні дані – e-mail: p@arts.org.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*