До 200-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка у Бірківській ЗОШ відкриють Шевченкову світлицю

IMG_20131221110500_002_top21 грудня голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало спільно із заступником голови ОДА з гуманітарних питань  Іриною Романів ознайомилися з роботою Бірківської загальноосвітньої школи Яворівського району, яка претендує на  ім’я Т. Г. Шевченка, зокрема з проектом Шевченкової  світлиці, що буде розташована у стінах закладу.

Під час огляду навчального закладу, Олег Сало доручив закінчити оформлення світлиці до початку березня наступного року, аби присвятити це відкриття до 200-ї річниці від дня народження великого Кобзаря та завершити оформлення документів про присвоєння Бірківській школі імені Т.Г. Шевченка.

Також було обговорено проблемне питання з керівництвом району щодо введення в експлуатацію 2-ї черги  ЗОШ с. Бірки, на яке потрібно виділити 10 млн грн.

Голова облдержадміністрації в рамках робочої поїздки також ознайомився з ходом будівництва дитячого будинку сімейного типу в с. Бірки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*