До 150-річчя Андрея Шептицького у Львові презентують виставку «Митрополит та Маестро»

У вівторок, 1 вересня, о  13.00 годині на площі біля палацу Потоцьких відбудеться презентація інформаційно-тематичної виставки «Митрополит та Маестро».

На виставці експонуватимуться репродукції творів Олекси Новаківського – портрети Митрополита Андрея Шептицького, зображення собору св. Юра, портрети родини Новаківських, інші твори на духовно-релігійну та національно-патріотичну тематику, а також стаття Іванни Новаківської «Митрополит та Маестро».

Експозиція дає можливість широкому колу громадськості ознайомитись із ще однією сторінкою діяльності Митрополита Андрея як мецената української культури та мистецтва – його підтримку видатного українського художника Олекси Новаківського та його мистецької школи.
Проект з благословення Високопреосвященного Владики Ігора Возьняка було презентовано 29 липня цього року біля Собору св.Юра в рамках урочистих заходів з відзначення  Дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

Інформаційно-тематична виставка експонуватиметься у Львівській національній галереї мистецтв  ім.Б.Возницького з 1 до 14 вересня цього року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*