До 100-річчя ЗУНР на Львівщині відзначили визначних діячів області

«Тут сьогодні люди, які щирі у своїй громадянській позиції і у своїх переконаннях. Зерна нашої незалежності зріли у глибинах історії, але наша боротьба не закінчилась 100 років тому, вона триває. Тому ми мусимо робити велику справу, яка стоїть перед нами. Кожен повинен висловлювати свою життєву проукраїнську позицію, адже тільки разом, плече до плеча, серце до серця, ми здолаємо ворога, а своєю щоденною працею утвердимо та розбудуємо незалежну Україну», – зазначив Олег Синютка.

Олег Синютка разом із головою Львівської обласної ради Олександром Ганущином  за п’ятьма напрямками нагородили видатних діячів, які своєю працею утверджують та розбудовують незалежну Україну:

– за утвердження та розбудову незалежної України.

– за вагомий особистий внесок у збереження історичної пам’яті.

– за значну громадську діяльність.

– за вагомий особистий внесок у розвиток та збереження мистецьких традицій.

– за письменницьку, публіцистичну та видавничу діяльність, спрямовану на популяризацію історії Галичини.

Окрім того, присутні насолодилися тематичною мистецькою програмою, в якій взяли участь: заслужена академічна капела України «Трембіта», виконавиці Оксана Муха і Софія Федина, соліст Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Петро Радейко та інші.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*