До 100-річчя ЗУНР для лідерів учнівських парламентів області відбудеться квест-гра

3 листопада відбудеться квест-гра «Листопадовий чин» по визначних місцях, пов’язаних з ЗУНР для лідерів учнівських парламентів області.

Організатори – КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» і Львівський обласний учнівський парламент спільно з департаментом освіти і науки Львівської ОДА.

Старт гри розпочнеться 3 листопада  о 12.00 на території скверу «На валах» навпроти Львівської обласної державної адміністрації.

Учасники віком 13 – 16 років (9 – 11 клас) позмагаються в знаннях історії періоду ЗУНР в рамках  інтелектуальної  вікторини, по маршруту квесту учасники відвідають визначні місця пов’язані з ЗУНР, зануряться в атмосферу історії та героїзму.

Команди отримають завдання на спритність, конкурси на вміння роботи в команді та спробують відтворити події тих часів. Завершиться квест о 16.00 годині на Площі Ринок біля центрального входу у Львівську ратушу. Переможці та учасники квесту  отримають відзнаки КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*