До 1 листопада мешканці Львівщини можуть звернуть за відшкодуванням субсидії

Мешканці Львівщини, які упродовж опалювального періоду, змогли зекономити споживання електричного та газового індивідуального опалення, можуть звернутись за компенсацією частини невикористаної субсидії. Так звані «живі гроші» органи соціального захисту повертатимуть мешканцям на їх банківські рахунки. Про це сьогодні, 3 жовтня, під час брифінгу розповіла директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталія Кузяк.

«До 1 вересня особи, які зекономили цьогоріч субсидію, можуть отримати відшкодування зекономленої суми. Верхня межа повернених зекономлених ресурсів це 150 кВат за електричне опалення та 100 кубів за газове. Відтак, якщо мешканець зміг упродовж опалювального періоду зекономити енергоресурси, то максимальну суму, яку він може отримати це близько 135 гривень за світло та 700 гривень за газ. Такі мешканці звертались до нас в органи соціального захисту для відшкодування зазначених сум. На сьогоднішній день Урядом прийнята постанова, яка найближчий час вступить в дію, про те, що такий період продовжать до 1 листопада», – зазначила Наталія Кузяк.

На сьогодні понад 140 тисяч мешканців Львівщини мають право на компенсацію, тобто так звані «живі гроші». Як інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА за компенсацією вже звернулись понад 130 тисяч мешканців.

Зазначимо, що у Львівській області понад 426 тисяч сімей отримують житлову субсидію, що становить понад 53 % населення області.

«Це є один з найкращих показників по охопленню мешканців житловою субсидією в Україні. І ми завдячуємо тим, що працівники приймають заяви не лише в органах соціального захисту міст обласного значення, але й маємо уповноважених осіб і по сільських, селищних радах, що дозволяє скоротити час мешканцям, відтак люди мають можливість на місці подати документи, а вже уповноважені особи передають документи в органи соціального захисту», – додала Наталія Кузяк.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*