«Дні польського сільського господарства в Україні»

17-19 листопада 2016 року у Львові в рамках Міжнародної агропромислової виставки  «EURO AGRO» відбудеться промоційний  захід   «Дні   польського   сільського   господарства   в   Україні»,організований Відділом сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у м.Києві,  польською виставковою компанією Тагgі Кіеlсе S.А. при співпраці з ПрАТ «Гал-Експо» та польським Товариством «Інтеграція Європа – Схід», а також Львівською торгово-промисловою палатою та ринком «Шувар». Прагнемо наголосити, що даний захід проводитиметься другий рік поспіль (у серпні минулого року захід з успіхом відбувся на території ринку «Шувар» у м.Львові).      В рамках цьогорічного заходу планується проведення спільної польсько-української конференції під назвою «Польсько-українська співпраця у агропродовольчому секторі – перспективи розвитку та інтенсифікації. Також відбудуться двосторонні зустрічі польських та українських товаровиробників аграрної та харчової промисловості, сільськогосподарського обладнання й техніки, а також двосторонні зустрічі з польськими виробниками у форматі В2В. Метою заходу «Дні польського сільського господарства» є активізація польсько-українських відносин у агропромисловому секторі, а також передання передових технологій та досвіду польських компаній у даній сфері. Також буде представлено широку гаму польських виробів, спрямованих до представників українського сектора сільського господарства, харчової промисловості, сфери технологій та ноу-хау, а також сільськогосподарської техніки, оснащення та запчастин.

 Запрошуємо до участі у двосторонніх переговорах у форматі В2В з представниками галузі сільського господарства Республіки Польща з метою ознайомлення та можливого налагодження взаємовигідних партнерських стосунків.У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися до контактної особи: п. Кшиштов Каліта, Голова Правління Товариства Інтеграція Європа – Схід (krzysztofkalita@siew.org.pl; тел.:+38(093)0310270) та п. Наталія Шимборська, старший спеціаліст Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства РП у м.Києві ( кіеv@tгаdе.gov.рІ; тел.:+38(044)2791298).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*