Для землевпорядників об’єднаних територіальних громад організували онлайн-семінар

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації спільно з представниками Львівської аграрної палати, Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), ГУ Держгеокадастру у Львівській області, а також представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях надалі проводять онлайн-семінари для керівників та землевпорядників об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області з метою підвищення поінформованості останніх.

Відтак, сьогодні 28.04.2020 проведено третій такий онлайн-семінар.

Під час заходу обговорювалися питання змін до чинного законодавства, зокрема земельного, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки та способи захисту майнових прав, оренди (суборенди) землі, оформлення громадських пасовищ, діяльності антирейдерського штабу області, а також питання, що стосуються  доопрацювання стратегій розвитку територій.

Керівник департаменту Юлія Шопська мала змогу ознайомити учасників семінару з напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства.

Такі онлайн-семінари  в час карантину є платформою для тісної комунікації керівників ОТГ з  органами влади, на яких керівники та землевпорядники ОТГ мають змогу розповісти проблемні питання,  що пов’язані з використанням  земель сільськогосподарського призначення та отримати відповіді на них.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*