Для завершення двох спортивних об’єктів області скерували кошти

Рішення про виділення коштів на завершення робіт до кінця 2020 року для реконструкції спортивного майданчика Львівського ліцею Героїв Крут та мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту з встановленням тентового покриття Львівського фахового коледжу спорту прийняли сьогодні, 22 вересня, на сесії Львівської облради.

«Ці два спортивні об’єкти є справді потрібні для Львова та львів’ян. Водночас, треба сказати, що завершення тут робіт дасть змогу виконати цьогорічну державну програму щодо розвитку спорту в нашій області. На сьогодні, коли в світі вирує пандемія, спортивні об’єкти є дуже важливі для здоров’я людей. Ми всі це розуміємо і тому намагаємося максимально швидко та якісно проводити роботи, а також залучати молодь та старших до занять спортом», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Відтак, понад 2,4 мільйона гривень скерують для завершення реконструкції спортивного майданчика Львівського ліцею Героїв Крут.

Кошторисна вартість реконструкції майданчика у мультифункціональний – становить 1,95 мільйона гривень.

Зазначимо, що минулоріч з держбюджету для облаштування мультифункціонального майданчика виділили майже 925 тисяч гривень.

Ще один об’єкт, який отримає понад мільйон двісті гривень і має бути завершений до кінця року, – мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту з встановленням тентового покриття Львівського фахового коледжу спорту.

Його кошторисна вартість становить майже 7,7 мільйона гривень. Минулого року держава профінансувала його на понад 924 тисячі гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*