Для виробників нішевих та крафтових продуктів провели конференцію

10 березня на ринку «Шувар» відбулась конференція  «Успіхи та проблеми виробників нішевих культур та крафтових продуктів». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Присутніх привітала директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська.

«Проведення таких заходів є дуже актуальним, адже вирощування нішевих культур та крафтових продуктів все більш приваблюють малих та середніх фермерів. Департаментом агропромислового розвитку реалізується Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки. Для підтримки малих сільськогосподарських виробників передбачена фінансова підтримка на поворотній основі і вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів та фінансова підтримка сімейних фермерських господарств у вигляді безповоротної фінансової допомоги на реалізацію інвестиційного проєкту», – поінформувала вона.

Відтак, в межах заходу говорили про те, що таке нішеві культури, географічне визначення-особливий статус для традиційних місцевих продуктів, переваги для виробників та споживачів, а також розглянули досвід продажу крафтових продуктів.

Учасниками заходу  –  виробники локальних продуктів, представники торговельних мереж, науковці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*