Для ВІЛ-інфікованих дітей організують цікаве дозвілля: творчі клуби, дитячі свята та ігри

Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” оголосили переможцем конкурсу на залучення бюджетних коштів для забезпечення догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей. Конкурс проводили з 29 березня до 27 квітня 2016 року у рамках обласної Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2016 рік.

Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

За словами директора департаменту соціального захисту Василя Мартиняка, вартість комплексу соціальних послуг, що надаватимуться, становитиме 136,8 тис грн на 2016 рік. ВІЛ-позитивним дітям та дітям, які народилися або проживають в сім’ях уражених недугою надаватимуть комплексні послуги соціального та психологічного супроводу.

У рамках проекту планують надати такі послуги 174 дітям, зокрема ВІЛ-позитивним віком до 16 років, дітям віком до 18-ти міс, народженим ВІЛ-позитивними матерями, з невстановленим ВІЛ-статусом та дітям, народженими ВІЛ-позитивними батьками, з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, (сироти, під опікою, позбавлені батьківського піклування). Забезпечать і немедичний догляд вдома або в стаціонарах медичних закладів. Надаватимуть підтримку і родинам цих дітей.

Також передбачено функціонування дитячої кімнати на базі КРУ “Центр профілактики та боротьби зі СНІД”. Для дітей-клієнтів проекту проводитимуть заходи з розвитку та організації дозвілля – роботу творчого клубу, розвивальні та інформаційні заняття, дитячі свята. Запрошуватимуть їх і до участі в групах підтримки для підлітків із подібним статусом. На базі дитячої кімнати у СНІД-центрі забезпечать і можливість мамам новонароджених діточок залишити дитину на час проходження обстежень.

Зазначимо, переможець конкурсу щомісячно звітуватиме про якість та кількість наданих соціальних послуг департаменту соціального захисту населення ЛОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*