Для учасника бойових дій з Львівщини придбали житло

Учаснику бойових дій на сході країни Андрію Дуді придбали власне житло.  Ключі від помешкання захиснику вручив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод сьогодні, 14 вересня. 

Андрій Дуда наразі проживав у селі Мокротин. Служив старшим солдатом, старшим оператором 3 протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 5 механізованого батальйону у військовій частині Польоова пошта В 4680.

У антитерористичній операції брав участь від веренся 2014 до березня 2015-го. У листопаді від 4 по 11 брав участь у спецоперації та отримав легке поранення.

Житло отримав в межах Комплексної програми соціальної підтримкиу Львівській області учасників АТО, їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також роддин Героїв Небесної Сотні на 2018-20 роки.

У новому помешканні захисник проживатиме з дружиною та трьома дітьми: 10-ти, 12-ти та 13- ти років.

На придбання житла з обласного бюджету співфінансування – 496,6 тисяч гривень. З місцевих бюджетів – 213 тисяч гривень, власні кошти атовця – 8,3 тисячі гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*