Для трьох дітей, позбавлених батьківського піклування планують придбати житловий будинок

На виконання «Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Турківському районі на 2013-2015 рр.», де передбачається придбати житловий будинок для трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

25 жовтня відбувся спільний виїзд робочої групи в с.Явора Турківського району, яку очолив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації В.Лис за участю працівників служби у справах дітей Турківської райдержадміністрації, заступника голови Турківської районної ради та представника управління архітектури, містобудування та інфраструктури проектів Львівської облдержадміністрації.

Метою виїзду було обстеження житлового будинку та визначення стану його збереження. Робочою групою була дана позитивна оцінка стану житла та вирішено ініціювати питання виділення коштів з обласного бюджету для придбання житлового будинку для дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*