Для суддів організували семінар щодо захисту прав дітей

1 червня 2020 року Національною школою суддів України у співпраці з українсько-нідерландським проектом «Зміцнення системи захисту дитини для дітей у конфлікті із законом» та Всеукраїнською фундацією «Захист прав дітей» у режимі відеоконференції проведено вебінар для суддів, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

З вітальним словом перед учасниками вебінару виступила Оксана Польна – директор Львівського регіонального відділення, яка зазначила, що враховуючи актуальність цього свята, регіональне відділення кожного року готує навчальні заходи, присвячені питанням захисту прав дітей. Цього року також було заплановано проведення масштабного навчального заходу із залученням найкращих національних та міжнародних експертів з питань захисту прав дітей, однак у зв’язку із карантинним заходами проведення навчання стало можливим лише онлайн.

В межах семінару начальник служби у справах дітей Львівьскої ОДА Володимир Лис презентував лекцію про захист прав дітей, які повернулися із закладів інституційного доглояду та виховання після запровадження карантину спричиненого коронавірусною інфекцією.

Президент Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей» Євгенія Павлова розповіла про місію проекту та діяльність фундації, а також відкрила завісу історії  появи дня захисту дітей.

Початкове модерування дистанційного заняття здійснювала заступник начальника відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів та органів суддівського врядування Національної школи суддів України Марина Самофал, яка за дорученням проректора Наталії Шукліної привітала слухачів, суддів-тренерів, експертів та розповіла про розроблені і впроваджені у навчальний процес НШСУ курси з питань захисту прав дітей. Надалі модерування здійснював Олексій Лазаренко, віце-президент Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей».

Під час вебінару суддів було ознайомлено із національним та міжнародним законодавством та практикою з питань захисту прав дітей. Також, викладачі і тренери закцентували особливу увагу на психологічних особливостях допиту дітей у конфлікті з законом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*