Для студентства стартує проект Школа Успішної Молоді

18 вересня стартує Школа Успішної Молоді – серія інтерактивних тренінгів для студентів 1-го курсу.

У межах школи відбудуться тренінги з трьох напрямків: фінансова грамотність, емоційна компетентність та психологія стосунків.

Кожен курс, тривалістю 1 місяць, охоплюватиме 7-8 зустрічей з професійними тренерами, які допоможуть молоді навчитися мудро розпоряджатися власними коштами, переживати та ефективно виражати свої емоції, будувати якісні стосунки з ближніми.

Мета проекту: заповнити прогалини в освіті студентів вищих навчальних закладів І та ІІ рівня акредитації та прищепити їм навички у цих сферах.

Проект реалізовує ЛОГО «МІСТОК» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА в рамках конкурсу проектів Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Тренінги відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 15:00 по 16:30.

Місце поведення: пл. Данила Галицького, 8, Львів, конференц-зал Львівського вищого професійного училища харчових технологій.

Контакти організаторів: 097 476 43 05 – Софія Чопань; 093 96 54 190 – Іванка Рудакевич.

За перебігом проекту слідкуйте тут.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*