Для студентської молоді організували екскурсію у Львівській облдержадміністрації

У п’ятницю, 15 березня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась екскурсія для студентської молоді.

Метою заходу є ознайомлення студентів вищих навчальних закладів  м. Львова з роботою органу виконавчої влади.

«Цього тижня у всіх Україні відбуваються різноманітні заходи у межах Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд». Зокрема, ми організували екскурсію структурними підрозділами облдержадміністрації. Це свого роду промоція органів державної влади. У Львівській ОДА вже кілька років діє програма «Реалізуй себе у владі», в межах якої молоді люди можуть стажуватись у будь-якому із структурних підрозділів облдержадміністрації і в подальшому залишитись тут на постійній роботі», – зазначив Юрій Горун – заступник директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Відтак, більше двох десятків студентів відвідали та ознайомились із роботою департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, департаменту внутрішньої та інформаційної політики, управління інвестиційної діяльності, управляння туризму та курортів.

Також під час екскурсії студенти мали можливість поспілкуватись із керівництвом адміністрації та ознайомились із діяльністю Львівського обласного молодіжного центру та Центральної диспетчерської служби пасажирських перевезень.

Зазначимо, екскурсія для студентів відбулась у межах Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» під час Тижня Відкритого Уряду.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*