Для спеціалістів, які займаються проблемою торгівлі людьми, провели тренінг

Днями в межах проекту «Спільними зусиллями влади і громади – проти торгівлі людьми» відбувся тренінг з удосконалення навичок виявлення, ідентифікації та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Тренінг провели для спеціалістів, уповноважених до проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Під час тренінгу учасники змогли проаналізувати найкращі практики інформаційно-просвітницької роботи, дізнатися про нові тенденції у проблемі торгівлі людьми, покращити вміння проведення співбесіди, взаємодії з людьми в кризових життєвих ситуаціях.

Загалом у тренінгу взяли участь 25 осіб з районних центрів та міст обласного значення Львівської області.

Тренінг відбувся з ініціативи громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» у партнерстві з департаментом соціального захисту населення та за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської  ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*