Для службовців області проводитимуть навчальні тренінги з протидії торгівлі людьми  

У Львівській області з квітня 2015 року розпочнуться навчальні тренінги для представників органів місцевої влади всіх районів Львівщини щодо протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам.

Про це йшлося  16 лютого, під час зустрічі заступника голови ЛОДА Володимира Харчука з координаторами проекту.

Навчальні тренінги полягатимуть в організації круглих столів та робочих зустрічей при РДА для представників державних установ у сфері освіти, соціальної політики, охорони здоров’я, а також представників правоохоронних органів та місцевих громадських організацій.

За словами спеціаліста з питань політики та програми з протидії торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції Ольги Стрельцової, показником успішності проекту буде ідентифікація постраждалих та надання їм допомоги.

“Основний показник успіху проекту – це люди, яким буде надано допомога”,- сказала співорганізатор проекту.

Варто зазначити, що кінцева мета тренінгів — налагодити ефективну співпрацю між усіма уповноваженими особами, які залучені до протидії торгівлі людьми на Львівщині.

Довідка:

Організація проекту відбувається у рамках впровадження Національного Механізму Взаємодії суб’єктів, які здійснюють діяльність у сфері протидії торгівлі людьми, ідентифікації, перенаправлення та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми у Львівській області.

Організатор проекту – Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи” у співпраці з управлінням з питань сім’ї та молоді Львівської ОДА та за підтримки Міжнародної організації з міграції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*