Для розвитку освітньої галузі Львівщини місцевим бюджетам буде надано субвенцію у сумі понад 10,5 млн. грн.

867248_3-388x310

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех підписала розпорядження про надання субвенції з обласного бюджету міським і районним бюджетам у розмірі 10,532 млн. грн. для реалізації  Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки.

Зазначимо, що ці кошти буде спрямовано на виконання заходів для збільшення охоплення дітей дошкільною освітою, покращення навчально-матеріальної бази шкіл загальноосвітніх навчальних закладів області, облаштування пандусами та обладнанням психолого-медико-педагогічних консультацій, ліквідації надвірних вбиралень у ЗОШ, впровадження заходів енергозбереження у навчальних закладах області.

Водночас буде збільшено розмір видатків на реалізацію Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки, в частині запровадження заходів з енергозбереження у загальноосвітніх навчальних закладах області в сумі 3,02 млн. грн.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*