“Для ремонту дороги Радехів-Червоноград застосовують нові технології”, – Олег Синютка

У вівторок, 17 травня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка проінспектував ремонтні роботи на дорозі Броди-Червоноград, зокрема на відтинку Радехів-Червоноград. 

За словами голови ЛОДА Олега Синютки, ділянка Радехів – Червоноград довжиною 32 км – одна з найгірших доріг державного значення, тому ремонтні роботи є вкрай важливими. Для тривалішої експлуатації дороги, використовують нові технології та повну заміну основи.

“Ямковість, якою уражена ця ділянка дороги не дає можливості вкладати нижній шар, через це спочатку буде вистелена основа товщиною 15 сантиметрів із щебенево-піщаної суміші із додаванням цементу, після цього нижній шар  асфальтобетону товщиною 6 сантиметрів і верхній шар щебенево-мастичного асфальту товщиною у 5 сантиметрів”, – зазначив голова Львівської облдержадміністрації.

За словами Олега Синютки, до кінця травня завершать розпушування і облаштування профілю. Повністю роботи планують завершити до кінця літа.

Зауважимо, що для виконання робіт на цьому шляху у смт. Жвирка встановлено завод із виробництва асфальту, який запрацює вже у червні.
Слід також зазначити, що загальна вартість ремонту автодороги Броди – Червоноград становить 230 млн грн. Ця дорога ввійшла в перелік автошляхів, які ремонтують за рахунок коштів, які надходять з перевиконання митних платежів. Виконавцем ремонтних робіт є компанія “Автомагістраль-Південь”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*