Для проведення Євробаскету-2015 в Україні необхідно сім сучасних спортивних арен – Олександр Вілкул

Під час засідання Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул презентував Концепцію підготовки національної спортивної інфраструктури до цього спортивного змагання.

За його словами, для проведення Євробаскету-2015 відповідно до вимог Міжнародної федерації баскетбольних асоціацій (ФІБА) необхідно 7 сучасних спортивних арен. Кожна з арен, на якій відбуватимуться матчі групового етапу турніру, повинна вміщувати не менше 6 тисяч глядачів, для півфіналу – не менше 10 тисяч, фіналу – не менше 15 тисяч.

О.Вілкул зазначив, що шість багатофункціональних арен будуть збудовані в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Харкові та Львові. Також будуть реконструйовані Палац спорту в Києві та Палац спорту у Дніпропетровську. «Євробаскет-2015 – це реальна можливість створити нові універсальні комплекси, що трансформуються, в яких можуть проходити змагання з більше ста видів спорту, а також масштабні концерти та виставки», – сказав О.Вілкул.

Крім того, передбачається створення тренувальних майданчиків для 24 національних збірних – учасників Євробаскету-2015. «Тренувальні майданчики будуть універсальними – тут можна проводити тренування з баскетболу, волейболу, гандболу, тенісу та міні-футболу. Після закінчення Євробаскету-2015 на базі тренувальних баз будуть створені дитячо-юнацькі спортивні школи», – підкреслив він.

За його словами, на відміну від Євро-2012 під час підготовки України до Євробаскету-2015 фінансові витрати нестимуть передусім приватні інвестори на умовах державно-приватного партнерства. «Уряд, виконуючи завдання, поставлені Президентом України, створює сприятливі умови для залучення міжнародних і вітчизняних інвесторів», – сказав О.Вілкул. Він наголосив, що фінансування будівництва всіх 6 нових спортивних арен здійснюватиметься приватним коштом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*