Для проходження пробних тестів на Львівщині зареєструвалися понад 7 тисяч абітурієнтів

ZNO-290x193

Триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Станом на 22 листопада у Львівській області подали заявки на участь у пробному тестуванні 7 161 абітурієнтів (разом випускників 2013 року та минулих років), оплатили вартість послуг – 4 113 осіб, що становить відповідно 26,3 % і 15,1 % від кількості випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2014 року.

Нагадуємо, метою проведення пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування. Враховуючи це, пробне оцінювання буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2014 році.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триває з 1 до 30 листопала 2013 року.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 26 вересня 2013 року № 85 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році», пробне тестування буде проведено з одинадцяти навчальних предметів.

Пробне ЗНО буде проведено упродовж двох сесій:
22 березня 2014 року – з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської;
29 березня 2014 року – з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Учасники пробного тестування (з Львівської області) зможуть зареєструватися через мережуInternet на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада 2013 року.
Для успішної реєстрації абітурієнтам необхідно буде вказати: прізвище, ім’я, по батькові; номер контактного телефону; місце постійного проживання (назву населеного пункту, району, регіону); перелік предметів, з яких бажає пройти пробне ЗНО, та мову, якою абітурієнт бажає складати тести.
ести пробного ЗНО з математики, історії України, хімії, фізики, всесвітньої історії, біології, географії, окрім української мови, будуть доступні мовами національних меншин: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською. Тест зі світової літератури абітурієнти зможуть скласти українською або російською.

Вартість одного пробного зовнішнього оцінювання у 2014 році складає 89 грн.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Для довідок:

Сайт УЦОЯО – www.testportal.gov.ua.
Сайт ЛРЦОЯО – www.lvtest.org.ua; e-mail: lvtest@gmail.com.
Телефон «гарячої лінії» ЛРЦОЯО – (032) 242-26-60.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*