Для представників територіальних громад Львівщини організують семінар-нараду з підготовки проектів державно-приватного партнерства

20 вересня  за сприяння фонду U-LEAD with Europe відбудеться семінар для представників територіальних громад Львівщини та осіб, відповідальних за напрям міжнародної технічної допомоги в регіоні.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Відбудеться семінар-нарада з підготовки проектів державно-приватного партнерства (далі – ДПП), що передбачатиме ознайомлення з вимогами щодо підготовки проектів ДДП та представлення пілотних проектів, підтриманих Програмою «U-LEAD з Європою» на першому етапі конкурсного відбору.

Серед спікерів – радник з питань планування та координації регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк, партнер Peritus consulting, консультант Групи радників U-LEAD Людас Прюсайтіс, експерт групи радників Програми «U-LEAD з Європою» Юлія Сваткова, а також представники органів місцевого самоврядування Львівської та Івано-Франківської областей.

По додаткову інформацію просимо звертатися в департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва за тел.: (032) 299-91-87, або на електронну пошту: ic-ita@loda.gov.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*