Для представників міжвідомчої робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству провели тренінг

З метою зміцнення потенціалу міжвідомчої взаємодії у питаннях профілактики та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству і налагодженню механізму надання допомоги постраждалим особам упродовж двох днів, Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні провело тренінг «Посилення ефективності міжсекторального реагування та взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі». Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Участь у тренінгу взяли члени міжвідомчої робочої групи з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі при Львівській обласній державній адміністрації, а також уповноважені особи на здійснення заходів з питань протидії домашньому насильству в райдержадміністраціях та виконавчих комітетах міст обласного значення.

В межах заходу учасники ознайомились з міжнародними стандартами та рекомендаціями щодо ефективного реагування та запобігання домашньому насильству, вивчали роботу спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб.

Окрім цього присутні  визначали елементи міжсекторального реагування на домашнє насильство на місцевому рівні, а також розробляли спільний план дій щодо посилення міжсекторального реагування та координації на регіональному та місцевому рівнях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*