Для підвищення енергоефективності в громадах організують семінари

Протягом 16.03.2020 до 28.05.2020 у Національному Університеті «Львівська політехніка» в межах імплементації українсько-німецького проєкту технічного співробітництва «Енергоефективність у громадах 11» відбудуться 4-денні семінари.

Участь у семінарах можуть взяти апліканти, які відповідають кожній з наступних вимог:

1) представляють Західний регіон України (Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Тернопільську та Чернівецьку області);

2) відповідальні зa енергоменеджмент представники міських рад, ОТГ (до складу яких входять міста), міських чи міського підпорядкування закладів охорони здоров’я.

Учасники зазначених семінарів ознайомляться з прикладами впровадження заходів з енергозбереження у будівлях закладів охорони здоров’я.

Семінари проводитимуть досвідчені енергоаудитори, які поділяться власним досвідом щодо енергоефективності у закладах охорони здоров’я, а також нададуть відповіді на запитання.

Участь у семінарах безкоштовна. Учасникам буде організовано проживання та харчування на період проведення семінару, компенсація витрат на проїзд до місця проведення заходу, a також по закінченню навчання надано презентаційні матеріали в електронній формі. Після завершення семінару учасники отримають сертифікати про пройдене навчання.

Тематика тренінгів охоплюватиме наступне коло питань:

1) основи енергетичного менеджменту та планування енерговикористання;

2) енергетичний аудит та енергетичний баланс закладів охорони здоров’я;

3) розроблення проєктів з енергоефективності та їх подальше впровадження у муніципальних будівлях;

4) пошук джерел фінансування проєктів 3 енергоефективності у муніципальних будівлях, у закладах охорони здоров”я зокрема;

5) використання відновлюваних джерел енергії у закладах охорони здоров’я.

Графік проведення навчання (усі 4 тренінги ідентичні):

Семінар N91 16.03—19.03.2020

Семінар N92 06.04—09.042020

Семінар N93 11.05—14.05.2020

Семінар N94 25.05—28.05.2020

Micue проведення: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, будівля N9 5, 4-й навчальний корпус, Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету “Львівська політехніка”.

Для участі необхідно заповнити форму заявки за посиланнямта надіслати на електронну пошту ipdokursy@polynet.lviv.ua

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*