Для організованих груп туристів спрощено процедуру проходження через державний кордон

1346745138-random9604-04_09_12З метою прискорення процедури проходження прикордонного оформлення на польсько-українському державному кордоні в межах Надбужанського відділу Прикордонної варти Республіки Польща з 01.04.2014 року створено можливість комфортного проходження прикордонного оформлення осіб, які перетинають державний кордон автобусами виключно організованими групами туристів.

Про це повідомили в департаменті міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації.

Основним елементом цієї можливості є попередження прикордонних служб про запланований перетин кордону через вибраний пункт пропуску організованою групою туристів автобусом.

Для цього необхідно подати заявку на переїзд автобуса щонайменше за 48 годин до запланованого перетину кордону та правильно заповнити формуляр, який розміщений на Інтернет-сторінці Надбужанського відділу Прикордонної варти в закладці «ЗАЯВКА НА ПЕРЕТИН» (ZGLOS PRZEJAZD) www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl.

Окрім цього, нагадуємо, що з української сторони також є можливість прискорення процедури проходження прикордонного контролю організованими туристичними групами, які слідують через міжнародні пункти пропуску державного кордону України.

Із детальною інформацією щодо перетину кордону організованими туристичними групами в автомобільних пунктах пропуску можна ознайомитись на Інтернет-сторінці Державної прикордонної служби України у розділі «Діяльність органу»  www.dpsu.gov.ua/ua/activities/skipping/skipping_21.htm

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*